Klocki hamulcowe EBC DP91749 Orange Stuff Ford Focus ST Mk2 2.5, RS Mk3 2.3 EcoBoost, Mazda 3 MPS (tył)
![PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni](/panel/gfx/payforms/paypo.png)
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo![PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni](/panel/gfx/payforms/paypo.png)
![PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni](/panel/gfx/payforms/paypo.png)
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdż swoje dane i podaj pesel.
Na stronie PayPo sprawdż swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
Łatwy zwrot towaru w ciągu 14dni
Przeznaczenie: Ford Focus ST Mk2 2.5, RS Mk3 2.3 EcoBoost, Mazda 3 MPS 2006-2009
Klocki hamulcowe samochodowe Orange Stuff są nowym produktem firmy EBC, które zostały stworzone specjalnie do użytku torowego oraz wyścigowego. Ich niepowtarzalna okładzina cierna pozwala osiągnąć znakomity współczynnik tarcia na poziomie 0,5 wzrastający do 0,6. Orange Stuff wzorowo przeszły ekstremalne testy przygotowane przez inżynierów EBC Brakes. Klocki bardzo dobrze przeszły test hamowania na tarczach rozgrzanych do czerwoności i wykazywały bardzo przyzwoity współczynnik tarcia. Produkt wyłącznie do zastosowań torowych bardzo agresywnie działający na tarcze hamulcową.
Producent
Kod produktu
EBC DP91749
Gwarancja
Producent
EBC
Mieszanka
Orange Stuff
Oś
Tylna
Marka samochodu
Ford
Model samochodu
Focus RS Mk3
Kod silnika
2.3 EcoBoost
Gwarancja 12 miesięcy
Gwarancja 12 miesięcy
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię