Darmowa dostawa od 1 000,00 PLN

Wyświetlacz ADU

( ilość produktów: 11 )

Wyświetlacz samochodowy w dzisiejszych samochodach sportowych to urządzenie nie do zastąpienia. Wyświetlacze posiadają szereg funkcji poza podstawowym informowaniem kierowcy o biegu, obrotach i podstawowych parametrach pracy silnika. Dzisiejsze nowoczesne wyświetlacze posiadają zazwyczaj kilka stron które mogą zmieniać się automatycznie lub ręcznie, posiadają możliwość logowania wszystkich czujników samochodu, mierzą czasy okrążeń oraz informują kierowcę o błędach w pracy silnika i ostrzegają o przekroczeniu dopuszczalnych wartości dla czujników. Dzięki komunikacji CAN znacząco upraszczają instalację, nie wymagają dublowania czujników ponieważ wszystkie dane można w prosty sposób przesłać z komputera lub modułów zasilania. Dla osób ceniących sobie estetykę, nowoczesny wyświetlacz wyposażony jest w pełni programowalny wyświetlacz kolorowy, który może być dostosowany graficznie do wymogów kierowcy czy rodzaju imprezy w której startuje. Wyświetlacz ułatwia i przyspiesza też diagnostykę i pracę ekip serwisowych dzięki możliwości wyświetlenia bez podpinania laptopa do komputera samochodu wszystkich ważnych danych z pracy silnika i modułów zasilania samochodu.

Oferujemy wyświetlacze najbardziej renomowanych firmy taki jak Motec, Ecumaster, GEMS, Cosworth, Race technology, AIM, AEM.

Skontaktuj się z nami
Nasza firma od lat zajmuje się montażem, strojeniem oraz produkcją wiązek elektrycznych do samochodów sportowych dzięki czemu posiadamy olbrzymie doświadczenie w doborze odpowiednich komponentów.

Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 681 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-12
Fanastyczna responsywność. Polecam.
2024-06-16
Polecam sklep !! Cały proces zakupu dokładnie wyjaśniany.
pixel