Kute tłoki JE Pistons Subaru SVX EG33 97.25 mm CR 8.5:1

Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo

PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdż swoje dane i podaj pesel.
Na stronie PayPo sprawdż swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
Łatwy zwrot towaru w ciągu 14dni
Przeznacznie: Subaru Alcyone SVX z silnikami 3.3 6 cyl. EG33
UWAGA: Tłoki robione na zamówienie - dostępne z różnymi stopniami sprężania i średnicą.
W zestawie znajduje się:
- komplet tłoków
- komplet pierścieni
- komplet sworzni
- komplet zabezpieczeń sworznia
Tłoki wykonane są z aluminium 2618, czyli aluminium o mniejszej zawartości krzemu niż pozostałe kute tłoki wykonane z materiału 4032. Skutkuje to większą rozszerzalnością cieplną i większym luzem bazowym tłoka (0,08-0,10mm) ale gwarantuje zdecydowanie wyższą wytrzymałość tłoków która szacuje się na poziomie 300 KM z cylindra oraz maksymalnej prędkości średniej tłoka na poziomie 28 m/s. Są to jednak wartości tylko orientacyjne.
Producent
Kod produktu
JEP SUBEG33CUS
Gwarancja
Producent
JE Pistons
Średnica cylindra
87.25 mm
Stopień sprężania
8.5:1
Kształt ścianki
Okrągła pełna
Średnica sworznia
23.00 mm (0.905")
Gwarancja ograniczona
Gwarancja ograniczona
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię