Uszczelka pod głowicę Cosworth 20010905 Honda S2000 F20, F22C 0.80 mm (śr. 88 mm)

Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo

PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdż swoje dane i podaj pesel.
Na stronie PayPo sprawdż swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
Łatwy zwrot towaru w ciągu 14dni
Przeznacznie: Honda S2000 AP1, AP2 z silnikami F20C, F22C
Metalowa uszczelka pod głowicę firmy Cosworth wykanan jest ze stali nierdzewnej. W przeciwieństwie do innych producentów materiał nie jest wycinany laserowo co eliminuje ostre krawędzie i znacząco poprawia dokładność wykonania która mieści się w przedziale 0.05 mm. Poszczególne warstwy pokryte są równomierną warstwą specjalnej gumy w celu zapewnienia bardzo dobrej szczelności pomiędzy kanałami. Do okoła cylindrów zastosowana dodatkowy kołnierz gwarantujący szczelność komory spalania nawet przy ekstremalnych ciśnieniach jakie zdarzają się w silnikach turbo.
Producent
Kod produktu
COS 20010905
Gwarancja
Grubość uszczelki
0.81 mm (0.032")
Średnica uszczelki
88.00 mm
Konstrukcja uszczelki
FLS - Folded Stopper Layer
Marka samochodu
Honda
Model samochodu
S2000
Kod silnika
F22C
, F20C
Gwarancja 12 miesięcy
Gwarancja 12 miesięcy
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię