Free delivery from 236,41 EUR

Polityka Prywatności

Niniejsza Polityka prywatności określa zasady gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania danych osobowych pozyskanych od Państwa przez sklep internetowy TOMSON Motorsport, prowadzony pod domeną http://www.tomson.com.pl (dalej zwaną Witryną) przez TOMSON Tomsz Otto, Falencka 28, 05-090 Raszyn, (dalej zwanego Sklepem Internetowym).

W celu realizacji umowy sklep internetowy może udostępniać zebrane od Państwa dane do następujących podmiotów [dane partnerów, w tym tych, za pomocą których sklep realizuje zobowiązania lub wskazanie rodzajowe grupy takich partnerów, np. firmy kurierskie, operatorów systemów płatności, firmy obsługujące reklamacje itd. W takich przypadkach ilość przekazywanych danych ograniczona jest do wymaganego minimum. Ponadto, podane przez Państwa informacje mogą zostać udostępnione właściwym organom władzy publicznej, jeżeli wymagają tego obowiązujące przepisy prawa. 


O ile Państwo wyraziliście na to zgodę (zapis do newslettera), podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celach marketingowych własnych produktów TOMSON Motorsport. Zgoda może być cofnięta w każdym czasie kosztystając z przycisku w lewym dolnym rogu strony www.

IdoSell Trusted Reviews
4.87 / 5.00 681 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-05-12
Solenoid is of European made so a quality product. Shipping was also very fast
2024-01-29
Alles super und perfekt
pixel