Free delivery from 237,53 EUR

About company

 Firma TOMSON Motorsport została założona przez braci Tomasza i Mikołaja Otto. Naszą przygodę z motoryzacją rozpoczęliśmy w 1987 startując w swoich pierwszych zawodach kartingowych zajmując pierwsze i trzecie miejsce. Kolejne lata to starty w mistrzostwach Polski, Europy i Świata oraz liczne tytuły mistrzowskie. Po 11 latach i ponad 300 startach w zawodach kartingowych, nadszedł czas na przesiadkę do samochodu i pierwsze starty w wyścigach górskich i rallycrosie.
 
 Nasza pasja i miłość do czterech kółek oraz doświadczenie zdobyte na torze zaowocowało założeniem profesjonalnego serwisu w 1998 roku. Początkowo firma zajmowała się kompleksowym przygotowywaniem oraz serwisem samochodów rajdowych i wyścigowych. W miarę zwiększającej się popularności sportów motorowych, postanowiliśmy również zapewnić naszym klientom jak najlepszy dostęp do akcesoriów wyposażenia i budowy samochodów sportowych. Dzięki współpracy z największymi możemy kompleksowo zaopatrzyć każdego kierowcę i samochód.

 Obecnie jesteśmy oficjalnym dystrybutorem ponad stu marek najlepszych producentów części do motor sportu oraz modyfikacji samochodów. Dostarczamy części na
teranie całej Europy oraz do niektórych krajów Azji, do klientów indywidualnych, serwisów oraz sklepów.


 Nasz serwis zajmuje się profesjonalnym przygotowywaniem silników wyścigowych oraz kompleksową budową samochodów do wyścigów, rajdów, driftu, rally crossu jak również codziennym serwisem eksploatacyjnym. Liczne sukcesy na torach świadczą o wysokim profesjonalizmie i doświadczeniu naszego zespołu.

 Nasza wiedza z tras wyścigowych wykorzystywana jest podczas modyfikacji samochodów i silników ulicznych zapewniając im wyjątkowe osiągi i wysoką niezawodność.

 Niezależnie czy jest to kompleksowa budowa samochodu wyścigowego, przygotowanie silnika, modyfikacja zawieszenia czy wyposażenie samochodu w nową elektronikę zapewniamy najlepszy serwis wykorzystujący nowe technologie, poparte długoletnim doświadczeniem.

IdoSell Trusted Reviews
4.83 / 5.00 540 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2023-10-17
Great
2023-10-09
The only problem was the delivery time. We were waiting for the product for two months from purchase
pixel